Shperndaje kete njoftim

   

Njoftime Rss

 

Kthehu te resultatet

Shitet Super Camera - Sony Xperia Z...

Postuar nga Kreshnik ne 12/01/17

Informacion i pergjithshem

Cmimi : 180,00 €

Qyteti/Fshati : Tirane

Detajet e njoftimit

Smartphone/SmartCamera i vogel dhe shume komod ne perdorim. SUPER kamera 20.7 megapixel (me e mira ne qarkullim aktualisht). 16GB memorje + mundesi rritje te memorjes deri ne 128 GB. Rezistent ndaj ujit dhe shume i mire per foto nen uje. Telefon i perdorur vetem 1 jave. Telefoni ka nje krisje te vogel te xhamit mbrapa e cila estetikisht nuk dallohet fare me kasen qe ka.

Kontakto njoftuesin

Kreshnik

Ndrysho njoftimin

Statistika te'njoftimit

Numri i shikimeve : 471
Vizita e fundit : 22/09 Ora 11:56
Nr i njoftimit : 8474
Dergoja nje shoku :   
 
Per te lejuar nje shikimin te mire te faqes tonë, ju lutemi pranoni përdorimin e Cookies. OK