Shperndaje kete njoftim

   

Njoftime Rss

 

Kthehu te resultatet

Oferte! Shiten 8 autobuse urban VOL...

Postuar nga Petrika ne 06/10/17

Informacion i pergjithshem

Cmimi : 7 000,00 €

Qyteti/Fshati : Zvicer

Kilometra : 788000

Viti Prodhimit : 2004

Kondicioner : Po

Detajet e njoftimit

Okazion i madh!
Shiten 6 autobuse Volvo fisarmonike me nafte. Prodhim i vitit 2004.
Shiten dhe 2 autobuse teke Mercedes qe punojne me gas. Te vitit 2003.
Autobusat jane ne gjendje te shkelqyer, te rruajtur mire dhe te sapo dale nga qarkullimi ne Zvicer.
Mundet te merren ne Zvicer me cmim 7000 eur ose ne Tirane me cmim 9000eur.
Dogana kushton 1600eur
Kontaktoni dhe ne Viber/Whatsapp

Kontakto njoftuesin

Petrika
Telefononi :

Ndrysho njoftimin

Statistika te'njoftimit

Numri i shikimeve : 148
Vizita e fundit : 14/07 Ora 16:09
Nr i njoftimit : 10676
Dergoja nje shoku :   
 
Per te lejuar nje shikimin te mire te faqes tonë, ju lutemi pranoni përdorimin e Cookies. OK