Shperndaje kete njoftim

   

Njoftime Rss

 

Kthehu te resultatet

Shes furgon Peugeot Hdi per transpo...

Postuar nga Dritan ne 31/05/17

Informacion i pergjithshem

Cmimi : 6 000,00 €

Qyteti/Fshati : Kavaje

Kilometra : 280000

Viti Prodhimit : 2006

Kondicioner : Po

Detajet e njoftimit

Shes furgon Peugeot Hdi per transport malli ne gjendje shume te mire me letra te rregullta dhe dogane te paguar per nje vit.

Kontakto njoftuesin

Dritan
Telefononi :

Ndrysho njoftimin

Statistika te'njoftimit

Numri i shikimeve : 342
Vizita e fundit : 17/07 Ora 17:27
Nr i njoftimit : 9979
Dergoja nje shoku :   
 
Per te lejuar nje shikimin te mire te faqes tonë, ju lutemi pranoni përdorimin e Cookies. OK