Shperndaje kete njoftim

   

Njoftime Rss

 

Kthehu te resultatet

Trailer SAMRO

Postuar nga Dritan ne 31/05/17

Informacion i pergjithshem

Cmimi : 3 700,00 €

Qyteti/Fshati : Kavaje

Kilometra : 700000

Viti Prodhimit : 2000

Kondicioner : Jo

Detajet e njoftimit

Shes Trailer SAMRO (marke franceze) ne gjendje te mire me letra te rregullta dhe dogane te paguar.

Kontakto njoftuesin

Dritan
Telefononi :

Ndrysho njoftimin

Statistika te'njoftimit

Numri i shikimeve : 319
Vizita e fundit : 16/07 Ora 13:29
Nr i njoftimit : 9981
Dergoja nje shoku :   
 
Per te lejuar nje shikimin te mire te faqes tonë, ju lutemi pranoni përdorimin e Cookies. OK