Shperndaje kete njoftim

   

Njoftime Rss

 

Kthehu te resultatet

Shitet njesi desktop HP

Postuar nga HardSoft ne 06/09/19

Informacion i pergjithshem

Cmimi : 220,00 €

Qyteti/Fshati : Tirane

Detajet e njoftimit

Shitet njesi desktop sipas pershkrimit vijues:

HP Compaq 8000 Elite Convertible Minitower PC

CPU Intel(R) Core(TM) 2 Duo E8400 @ 3.00 GHZ
RAM 4GB
GPU NVIDIA GeForce GT 610 2GB
HDD 250 GB
Monitor HP Compaq LA1951G LCD 19 inches
OS Windows 10 Pro 64-bit

Gjendja e kompjuterit eshte perfekte. Shume i pershtatshem per te gjithe llojet e sherbimit ne biznes si dhe per profesioniste si designer, programues, arkitekt, etj.

Cmimi 220 Euro.

Per me teper komunikoni ne numrin 0698918017.

Kontakto njoftuesin

HardSoft
Telefononi :

Ndrysho njoftimin

Statistika te'njoftimit

Numri i shikimeve : 31
Vizita e fundit : 17/11 Ora 00:19
Nr i njoftimit : 14625
Dergoja nje shoku :   
 
Per te lejuar nje shikimin te mire te faqes tonë, ju lutemi pranoni përdorimin e Cookies. OK