Shperndaje kete njoftim

   

Njoftime Rss

 

Kthehu te resultatet

Land Rover Freelander Td4 2.0

Postuar nga Arlind ne 02/01/18

Informacion i pergjithshem

Cmimi : 3 200,00 €

Qyteti/Fshati : Tirane

Kilometra : 200000

Viti Prodhimit : 2001

Motor Kubik : 1951 Cm3

Marka : Land Rover

Kondicioner : Po

Lenda djegese : Nafte

Detajet e njoftimit

Land Rover 4x4 Td4 2001 kambio automatike,motorr 2.0 diesel.
Makina eshte me te gjitha sherbimet e bera dhe vaj,filtra te saponderruara.
E gatshme per cdo lloj prove...
Cmimi i diskutueshem,per me shume kontaktoni ne numrin e celularit.

Kontakto njoftuesin

Arlind
Telefononi :

Ndrysho njoftimin

Statistika te'njoftimit

Numri i shikimeve : 112
Vizita e fundit : 20/07 Ora 00:43
Nr i njoftimit : 11274
Dergoja nje shoku :   
 
Per te lejuar nje shikimin te mire te faqes tonë, ju lutemi pranoni përdorimin e Cookies. OK