Shperndaje kete njoftim

   

Njoftime Rss

 

Kthehu te resultatet

MERCEDES B200 CDI 2008-Automat-

Postuar nga Luis ne 12/01/18

Informacion i pergjithshem

Cmimi : 6 500,00 €

Qyteti/Fshati : Tirane

Kilometra : 175000

Viti Prodhimit : 2008

Motor Kubik : 200 Cm3

Marka : Mercedes-Benz

Kondicioner : Po

Lenda djegese : Nafte

Detajet e njoftimit

B200 cdi 2008 e sapo ardhur Automat,naft,Dogane e paguar,174000 km origjinale, te gjitha sherbimet e kryera, makina esht perfekte ne pjesen motorrike dhe xhenerike, ME GARANCI-MUNDESI NDERRIMI- gati per cdo lloj prove nga ana juaj flm !! 0697762666!!

Kontakto njoftuesin

Luis
Telefononi :

Ndrysho njoftimin

Statistika te'njoftimit

Numri i shikimeve : 132
Vizita e fundit : 22/07 Ora 19:46
Nr i njoftimit : 11342
Dergoja nje shoku :   
 
Per te lejuar nje shikimin te mire te faqes tonë, ju lutemi pranoni përdorimin e Cookies. OK