Shperndaje kete njoftim

   

Njoftime Rss

 

Kthehu te resultatet

Mercedes-Benz ML 280 CDI look kompl...

Postuar nga Enea ne 28/12/17

Informacion i pergjithshem

Cmimi : 15 900,00 €

Qyteti/Fshati : Tirane

Kilometra : 260

Viti Prodhimit : 2007

Motor Kubik : 2987 Cm3

Marka : Mercedes-Benz

Kondicioner : Po

Lenda djegese : Nafte

Detajet e njoftimit

Mercedes-Benz ML 280 CDI look komplet AMG 6.3 FULL OPTIONS EXTRA (nuk e kap taksa e luksit) 4 Matic
E ardhur nga Gjermania, me dokumenta dhe siguracion te paguar deri ne Korrik 2018 (targa te zgjedhura)

1. Xhama te zinj origjinal nga fabrika
2. Navigator (harta europiane sipas modelit te vitit 2016)
3. Sensor parkimi para dhe mbrapa
4. Disqe alumini AMG te zeza origjinale
5. Goma 90% te reja
6. Fener xenon bixenon
7. ESP , ABS
8. Pasqyra elektrike me palosje
9. Dy celesa origjinal
10. Sedilje me ngrohje dhe memorizim
11. Hapje mbyllje qendrore
12. Kondicioner Klima bizonale me 4 zona
13. Komando ne timon
14. Timon i levizshem manualisht dhe automatik
15. Pedana anesore
16. Kompjuter bordi (telefon, radio, cd, cdc)
17. Limitator shpejtesie
18. Opsioni sport dhe comfort ne varesi te deshires
19. Buton per ngritjen e makines per terrene malore
20. Bagazhi hapje dhe mbyllje me buton nga jashte dhe nga brenda
21. Baxho xhami elektronike
22. Dritaret elektronike
23. Dyer me thithje
24. Bagazhier me 6 CD
25. Airbag shoferi, pasagjeri dhe anesore
26. Sensor shiu ( fshireset levizin sipas sasise se shiut)
27. Sensor dritash ( dritat levizin sipas drejtimit te rruges )
28. 260.000 km origjinale me liber sherbimi te vulosur nga servis te autorizuar.

Te gjitha sherbimet e bera . Ne gjendje super perfekte si nga ana motorrike dhe xhenerike.
Cmimi : 15.900€ I DISKUTUESHEM
Cel : 0682003011, 0682041464

Kontakto njoftuesin

Enea
Telefononi :

Ndrysho njoftimin

Statistika te'njoftimit

Numri i shikimeve : 168
Vizita e fundit : 19/07 Ora 00:14
Nr i njoftimit : 11242
Dergoja nje shoku :   
 
Per te lejuar nje shikimin te mire te faqes tonë, ju lutemi pranoni përdorimin e Cookies. OK