Shperndaje kete njoftim

   

Njoftime Rss

 

Kthehu te resultatet

Nissan Qashqai+2 2.0 dci 4WD Autom...

Postuar nga ANDI ne 25/12/18

Informacion i pergjithshem

Cmimi : 8 000,00 €

Qyteti/Fshati : TIRANE

Kilometra : 189000

Viti Prodhimit : 2009

Motor Kubik : 2000 Cm3

Marka : Nissan

Kondicioner : Po

Lenda djegese : Nafte

Detajet e njoftimit

Shitet Nissan Qashqai+2 Motori(CC):2.0L DCi 4WD Tipi Karburantit Nafte Viti Prodhimit 2009 Transmisioni Automatike 189.000 km Ngjyra e Jashtme Kafe Ngjyra e Brendshme e zeze Gjendja Motorike Dhe Xhenerike Shume Te Mir Me Dogane Te Paguar Vendodhja:Autostrada DR-TR km 13,

Kontakto njoftuesin

ANDI
Telefononi :

Ndrysho njoftimin

Statistika te'njoftimit

Numri i shikimeve : 284
Vizita e fundit : 26/05 Ora 03:06
Nr i njoftimit : 13454
Dergoja nje shoku :   
 
Per te lejuar nje shikimin te mire te faqes tonë, ju lutemi pranoni përdorimin e Cookies. OK