Shperndaje kete njoftim

   

Njoftime Rss

 

Kthehu te resultatet

Okazion seri presidenciale

Postuar nga Alban Gjoveshaj ne 11/01/18

Informacion i pergjithshem

Cmimi : 13 000,00 €

Qyteti/Fshati : Tirane

Kilometra : 40000

Viti Prodhimit : 2005

Motor Kubik : 4000 Cm3

Marka : Audi

Kondicioner : Po

Lenda djegese : Nafte

Detajet e njoftimit

Shes makine audi A8 seri presidenciale individuale,e vetme ne llojin e saj.letra dogene dhe takse luksi te gjitha te paguara,ne gjendje shum te mire.e shes per arsyen e vetme qe mbahet Ne garazh.

Kontakto njoftuesin

Alban Gjoveshaj
Telefononi :

Ndrysho njoftimin

Statistika te'njoftimit

Numri i shikimeve : 77
Vizita e fundit : 21/07 Ora 21:16
Nr i njoftimit : 11334
Dergoja nje shoku :   
 
Per te lejuar nje shikimin te mire te faqes tonë, ju lutemi pranoni përdorimin e Cookies. OK