Shperndaje kete njoftim

   

Njoftime Rss

 

Kthehu te resultatet

Peugeot 208 1.4 hdi Nafte Viti 2012

Postuar nga andi ne 11/03/19

Informacion i pergjithshem

Cmimi : 5 500,00 €

Qyteti/Fshati : Maminas

Kilometra : 128000

Viti Prodhimit : 2012

Motor Kubik : 1400 Cm3

Marka : Peugeot

Kondicioner : Po

Lenda djegese : Nafte

Detajet e njoftimit

Shitet Peugeot 208 Motori(CC):1.4L HDI (68 Cv) Tipi Karburantit Nafte Viti Prodhimit 2012 Transmisioni Manuale 128,000 km Ngjyra e Jashtme e Bardhe Ngjyra e Brendshme e zeze Gjendja Motorike Dhe Xhenerike Shume Te Mir Me Dogane Te Paguar.

Kontakto njoftuesin

andi
Telefononi :

Ndrysho njoftimin

Statistika te'njoftimit

Numri i shikimeve : 241
Vizita e fundit : 26/05 Ora 05:20
Nr i njoftimit : 13819
Dergoja nje shoku :   
 
Per te lejuar nje shikimin te mire te faqes tonë, ju lutemi pranoni përdorimin e Cookies. OK