Shperndaje kete njoftim

   

Njoftime Rss

 

Kthehu te resultatet

Peugeot 3008 1,6 hdi viti 2010

Postuar nga andi ne 16/06/19

Informacion i pergjithshem

Cmimi : 6 200,00 €

Qyteti/Fshati : Maminas

Kilometra : 176000

Viti Prodhimit : 2010

Motor Kubik : 1600 Cm3

Marka : Peugeot

Kondicioner : Po

Lenda djegese : Nafte

Detajet e njoftimit

Shitet Peugeot 3008 Motori(CC):1.6L HDI Tipi Karburantit Nafte Viti Prodhimit 2010 Transmisioni Manuale 176,000 km Gjendja Motorike Dhe Xhenerike Shume Te Mir Me Dogane Te Paguar Vendodhja:Autostrada DR-TR km 13,

Kontakto njoftuesin

andi
Telefononi :

Ndrysho njoftimin

Statistika te'njoftimit

Numri i shikimeve : 146
Vizita e fundit : 16/02 Ora 08:15
Nr i njoftimit : 14214
Dergoja nje shoku :   
 
Per te lejuar nje shikimin te mire te faqes tonë, ju lutemi pranoni përdorimin e Cookies. OK