Shperndaje kete njoftim

   

Njoftime Rss

 

Kthehu te resultatet

Shitet Hyundai Santa Fe 2.0 CRDI 4W...

Postuar nga Alban ne 14/05/18

Informacion i pergjithshem

Cmimi : 5 250,00 €

Qyteti/Fshati : Tirane

Kilometra : 215000

Viti Prodhimit : 2004

Motor Kubik : 1991 Cm3

Marka : Huinday

Kondicioner : Po

Lenda djegese : Nafte

Detajet e njoftimit

Shitet HYUNDAI Santa Fe 4WD 2.0 CRDI, Viti i Prodhimit 2004 Manuale, 215.000km, E Sapoardhur nga Gjermania, Ka patur 1 Pronar te Vetem, ne Gjendje te shkelqyer motorrike dhe gjenerike, nuk ka nevoje per asnje servis, e gatshme per cdo lloj prove. 5250 Euro

Kontakto njoftuesin

Alban
Telefononi :

Ndrysho njoftimin

Statistika te'njoftimit

Numri i shikimeve : 53
Vizita e fundit : 16/07 Ora 13:21
Nr i njoftimit : 12282
Dergoja nje shoku :   
 
Per te lejuar nje shikimin te mire te faqes tonë, ju lutemi pranoni përdorimin e Cookies. OK