Shperndaje kete njoftim

   

Njoftime Rss

 

Kthehu te resultatet

Shitet bmw 120i

Postuar nga Lefter ne 10/07/19

Informacion i pergjithshem

Cmimi : 6 300,00 €

Qyteti/Fshati : Elbasan

Kilometra : 187000

Viti Prodhimit : 2006

Motor Kubik : 2000 Cm3

Marka : BMW

Kondicioner : Po

Lenda djegese : Gaz

Detajet e njoftimit

Motor 2.0 benzin +gaz
Letrat 25 shkurt 2020
Mjeti është në gjendje të mirë xhenerike dhe motorike
Vaj filter të ndërrua
Çmimi 6300€ I diskutueshëm

Kontakto njoftuesin

Lefter
Telefononi :

Ndrysho njoftimin

Statistika te'njoftimit

Numri i shikimeve : 95
Vizita e fundit : 17/11 Ora 23:35
Nr i njoftimit : 14347
Dergoja nje shoku :   
 
Per te lejuar nje shikimin te mire te faqes tonë, ju lutemi pranoni përdorimin e Cookies. OK