Shperndaje kete njoftim

   

Njoftime Rss

 

Kthehu te resultatet

Shitet nga person privat makine Peu...

Postuar nga AK ne 03/07/18

Informacion i pergjithshem

Cmimi : 4 000,00 €

Qyteti/Fshati : Don Bosko

Kilometra : 70000

Viti Prodhimit : 2010

Motor Kubik : 1597 Cm3

Marka : Peugeot

Kondicioner : Po

Lenda djegese : Gaz

Detajet e njoftimit

Pershendetje,

Jam nje person privat me banim ne Tirane. Kam nje makine per shitje ne gjendje shume te mire estetike dhe teknike. Peugeot 307 me kamio automatike, 1.6 benzine - gaz, implant i ri gazi i instaluar me garanci.

Prodhim 2010, me pak kilometra, me taksa dhe siguracion te paguar dhe minimale vjetore, me konsum te ulet, me kondicioner, goma te reja vere, ngjyre shampanje metallizzato, me dritare elektrike.

Sistem antifurt, alarm, celesa me pult, timon hidraulik, me bagazh te mjaftueshem, 5 vende pasagjeresh, sedilje te levizshme, airbag, sistem audio, gome rezerve, servis i sapokryer, kolaudim teknik i fresket.

Per me teper informacion mirepres kontaktin tuaj. Makina mbahet ne garazh ne zonen e Don Boskos. Shitet me dokumenta te rregullta me kontrate dhe pagese cash, cmimi relativisht I diskutueshem.

Numer kontakti +355696439398

Kontakto njoftuesin

AK
Telefononi :

Ndrysho njoftimin

Statistika te'njoftimit

Numri i shikimeve : 227
Vizita e fundit : 19/02 Ora 05:57
Nr i njoftimit : 12669
Dergoja nje shoku :   
 
Per te lejuar nje shikimin te mire te faqes tonë, ju lutemi pranoni përdorimin e Cookies. OK