Shperndaje kete njoftim

   

Njoftime Rss

 

Kthehu te resultatet

Super Merceses Benc E Class Body Ki...

Postuar nga Andi ne 07/01/18

Informacion i pergjithshem

Cmimi : 8 000,00 €

Qyteti/Fshati : Tirane

Kilometra : 206

Viti Prodhimit : 2003

Motor Kubik : 1960 Cm3

Marka : Mercedes-Benz

Kondicioner : Po

Lenda djegese : Nafte

Detajet e njoftimit

Body Kit AMG E55 e fabrikes Stuttgart, Baden-Württemberg.

Engine -270 Cdi Nafte, Km 206 mije,

Automat

Goma 35/30/R19 DHE 45/35/R19 SPORT CONTINETAL 3

Ferrota qeramike

Disqe 19she AMG

Grile Pdf

Amortizim komod : Jastik Ajri


Navi Multimedia i madh.
Parainstalim Navigatori ne bagazh.

Drita Neon interiori.

Timon Druri multifunksjonal,

PIlot Automatik,

Klima 4 zona, Display Digital.


Sedilje :( para/ mrapa) ngrohje/ftohje , fryrje automatike, levizje automatike te shpines ndjenjes se poshtme dhe kokave.

Ganxhe rimorkjuese automatike,

Pasqyra e qendrore, sistem antiverbuese, drita leximi.

Pasqyrat anesore me mbyllje qendrore, ngrohje, sistem antiverbimi, drite poshte.

Diota feneret e pasem
Sistem Larje per feneret para,

Home link 3 dyer garazhdi.


Pragu i dyerve me drite poshte deres.

Sensor parkimi para/ mbrapa

Sensor shiu

Sensor drite

Keyless Go pakete e plote Dyert dhe Buton Start and Go pa çels

Xhama me refleks blu


Kompresor gomash

Nokia biznes 6310 i inkorporuar.

Taksa te prera deri ne 26 Dhejtor 2018

I mbajtur gjithmone ne garazhd nentokesor.
Makine e dyte, 1 perdorues, jo duhan pires.
I Gatshem per cdo kontroll ne servise te liçensuar.

Kontakt :0682055343
Andi.

Kontakto njoftuesin

Andi
Telefononi :

Ndrysho njoftimin

Statistika te'njoftimit

Numri i shikimeve : 267
Vizita e fundit : 22/07 Ora 18:12
Nr i njoftimit : 11307
Dergoja nje shoku :   
 
Per te lejuar nje shikimin te mire te faqes tonë, ju lutemi pranoni përdorimin e Cookies. OK