Shperndaje kete njoftim

   

Njoftime Rss

 

Kthehu te resultatet

Volkswagen Tiguan, 2011,105000km

Postuar nga Besmir ne 18/05/18

Informacion i pergjithshem

Cmimi : 15 000,00 €

Qyteti/Fshati : Tirane

Kilometra : 105000

Viti Prodhimit : 2011

Motor Kubik : 1500 Cm3

Marka : Volkswagen

Kondicioner : Po

Lenda djegese : Benzine

Detajet e njoftimit

Volkswagen Tiguan e bardh, 2011,2.0 benzin, 105 000 km, e sjell nga Dubai. Tavan xhami, sedilje kafe lekure, kamera inditro, full option, memory card dhe vend per 6 disqe per muzike, touch screen.
Gjendje e shkelqyer. E gatshme per cdo lloj prove dhe kontrolli. Kontroll i pergjithshem i bere ne 1Maj 2018

Kontakto njoftuesin

Besmir
Telefononi :

Ndrysho njoftimin

Statistika te'njoftimit

Numri i shikimeve : 53
Vizita e fundit : 16/07 Ora 14:08
Nr i njoftimit : 12331
Dergoja nje shoku :   
 
Per te lejuar nje shikimin te mire te faqes tonë, ju lutemi pranoni përdorimin e Cookies. OK