Shperndaje kete njoftim

   

Njoftime Rss

 

Postuar nga erion ne 26/12/17

Informacion i pergjithshem

Cmimi : 2 800,00 €

Qyteti/Fshati : tirane

Kilometra : 170000

Viti Prodhimit : 2005

Motor Kubik : 1399 Cm3

Marka : Ford

Kondicioner : Po

Lenda djegese : Nafte

Detajet e njoftimit

Makina ne gjendje shume te mire motorrike dhe gjenerike , goma 4 stinesh te reja , mjeti shitet per nevoj.

Kontakto njoftuesin

erion
Telefononi :

Ndrysho njoftimin

Statistika te'njoftimit

Numri i shikimeve : 133
Vizita e fundit : 21/07 Ora 17:22
Nr i njoftimit : 11237
Dergoja nje shoku :   
 
Per te lejuar nje shikimin te mire te faqes tonë, ju lutemi pranoni përdorimin e Cookies. OK