Shperndaje kete njoftim

   

Njoftime Rss

 

Kthehu te resultatet

Barke me motor Gobbi Cabin 23

Postuar nga Erald ne 13/08/17

Informacion i pergjithshem

Cmimi : 17 000,00 €

Qyteti/Fshati : Vlore

Detajet e njoftimit

Shes barke me kabine e markes Gobbi 8m, dy motora benzine Volvo Penta 250, gabine per 4 persona, guzhine, toilet, frigo, radio FM, kapaciteti 8 persona. Me dokumenta te rregullta, taksat dhe parkimi te paguara per nje vit. Karel me dy akse si i ri me nje vlere 5000 euro i perfshire ne cmim.

Kontakto njoftuesin

Erald
Telefononi :

Ndrysho njoftimin

Statistika te'njoftimit

Numri i shikimeve : 417
Vizita e fundit : 22/09 Ora 12:19
Nr i njoftimit : 10427
Dergoja nje shoku :   
 
Per te lejuar nje shikimin te mire te faqes tonë, ju lutemi pranoni përdorimin e Cookies. OK