Shperndaje kete njoftim

   

Njoftime Rss

 

Kthehu te resultatet

Mbajtëse këpucësh & portmont...

Postuar nga Fatmir ne 10/07/17

Informacion i pergjithshem

Cmimi : 69,00 €

Qyteti/Fshati : Tirane

Detajet e njoftimit

Shitet Portmonto dhe raft këpucësh

Kontakto njoftuesin

Fatmir
Telefononi :

Ndrysho njoftimin

Statistika te'njoftimit

Numri i shikimeve : 471
Vizita e fundit : 21/07 Ora 04:47
Nr i njoftimit : 10231
Dergoja nje shoku :   
 
Per te lejuar nje shikimin te mire te faqes tonë, ju lutemi pranoni përdorimin e Cookies. OK