Mobilje te ndryshme

reklame

Shperndaje kete njoftim ne

     

Rss

 

Lista Ime (0)

Mobilje te ndryshme

Postuar nga Njoftim ne 03/09/13

Informacion i pergjithshem

Cmimi : 40,00 €

Qyteti/Fshati : Tirane

Detajet e njoftimit

Shiten divane te perdorur me veshje lekure. Ngjyra e kuqe. Cmimi 6000 lek secili. Shiten karrige dhe tavolina te perdorura. Cmimi 5000 lek kompleti. Shiten kolltuke te perdorur dysh edhe tek. Cmimi 12000 lek kompleti.

Kontakt 0692063681

Kontakto njoftuesin

Njoftim
Nr i telefonit : 0692063681

Ndrysho njoftimin

Dergoja nje shoku :