Shperndaje kete njoftim

   

Njoftime Rss

 

Kthehu te resultatet

Shitet krevat + dyshek

Postuar nga Anida ne 14/01/17

Informacion i pergjithshem

Qyteti/Fshati : Tirane

Detajet e njoftimit

krevat + dyshek per femij nga mosha 0-5 vjec me tundje dhe kater sirtare
cmimi 10000 Lek

Kontakto njoftuesin

Anida
Telefononi :

Ndrysho njoftimin

Statistika te'njoftimit

Numri i shikimeve : 483
Vizita e fundit : 20/07 Ora 16:11
Nr i njoftimit : 8515
Dergoja nje shoku :   
 
Per te lejuar nje shikimin te mire te faqes tonë, ju lutemi pranoni përdorimin e Cookies. OK