Shperndaje kete njoftim

   

Njoftime Rss

 

Postuar nga Robert ne 07/04/17

Informacion i pergjithshem

Qyteti/Fshati : Tirane

Detajet e njoftimit

Shes tavoline mesi per soxhorno me dru te kualitetit te larte ngjyre kafe me pllake xhami ne mes. Per cdo info. Dhe foto ne Whatssup mos hezitoni te kontaktoni ne numrin e mesiperm. Faleninderit

Kontakto njoftuesin

Robert
Telefononi :

Ndrysho njoftimin

Statistika te'njoftimit

Numri i shikimeve : 319
Vizita e fundit : 21/07 Ora 06:52
Nr i njoftimit : 9474
Dergoja nje shoku :   
 
Per te lejuar nje shikimin te mire te faqes tonë, ju lutemi pranoni përdorimin e Cookies. OK