Shperndaje kete njoftim

   

Njoftime Rss

 

Kthehu te resultatet

dhome gjumi per femije

Postuar nga Irma ne 07/04/17

Informacion i pergjithshem

Cmimi : 400,00 €

Qyteti/Fshati : Tirane

Detajet e njoftimit

Shes dhome gjumi per femije djale e vajze te moshes 0- 7 vjec.
seti permban 2 dollape, dy krevate, komo me suprinen per te veshur femijen,nje komodine dhe dy etazhere qe varen ne mur.
Mobiljet jane material shume i mire, punuar shume mire , te gjithe sirtaret te veshur me leter dhe me ndarje shume funksionale..eshte ne gjendje shume te mire, e perdorur shume pak

Kontakto njoftuesin

Irma
Telefononi :

Ndrysho njoftimin

Statistika te'njoftimit

Numri i shikimeve : 638
Vizita e fundit : 21/07 Ora 13:30
Nr i njoftimit : 9460
Dergoja nje shoku :   
 
Per te lejuar nje shikimin te mire te faqes tonë, ju lutemi pranoni përdorimin e Cookies. OK