Shperndaje kete njoftim

   

Njoftime Rss

 

Kthehu te resultatet

radiator me korrent

Postuar nga vasil ne 26/12/16

Informacion i pergjithshem

Cmimi : 5 000,00 €

Qyteti/Fshati : kombinat

Detajet e njoftimit

radiator me korrent i perdorur, ne ghendje te mire pune. 2000 watt i fuqishem punon ne rregull me te dyja shkallet dhe ngrohet normal ne te gjitha fletet, ngohje e paster dhe pa probleme. shitet ne lek dhe cmimi i diskutueshem

Kontakto njoftuesin

vasil
Telefononi :

Ndrysho njoftimin

Statistika te'njoftimit

Numri i shikimeve : 455
Vizita e fundit : 21/07 Ora 16:33
Nr i njoftimit : 8312
Dergoja nje shoku :   
 
Per te lejuar nje shikimin te mire te faqes tonë, ju lutemi pranoni përdorimin e Cookies. OK