Shperndaje kete njoftim

   

Njoftime Rss

 

Kthehu te resultatet

shes Krevat per femije 0-8 vjec

Postuar nga Ar mu ne 16/01/17

Informacion i pergjithshem

Qyteti/Fshati : Tirane

Detajet e njoftimit

Krevati eshte ne gjendje perfekte I ardhur nga jashte.Ka dyshekun dhe mbrojteset . 25.000 Leke

Kontakto njoftuesin

Ar mu
Telefononi :

Ndrysho njoftimin

Statistika te'njoftimit

Numri i shikimeve : 824
Vizita e fundit : 20/07 Ora 08:00
Nr i njoftimit : 8538
Dergoja nje shoku :   
 
Per te lejuar nje shikimin te mire te faqes tonë, ju lutemi pranoni përdorimin e Cookies. OK