Shperndaje kete njoftim

   

Njoftime Rss

 

Kthehu te resultatet

sobe me gaz

Postuar nga vasil ne 26/12/16

Informacion i pergjithshem

Cmimi : 160,00 €

Qyteti/Fshati : prush

Detajet e njoftimit

shitet sobe me gaz italiane , e perdorur vetem 3 muaj , shitet per arsye qe ne shtepi u vendosen radiator me ngrohje qenndrore. eshte funksionale dhe me paraqitje si e re. Ne gjendje te mire pune deri sa nuk eshte perdorur me teper se 3 muaj. E testuar qe punon pa probleme.

Kontakto njoftuesin

vasil
Telefononi :

Ndrysho njoftimin

Statistika te'njoftimit

Numri i shikimeve : 562
Vizita e fundit : 21/07 Ora 04:44
Nr i njoftimit : 8307
Dergoja nje shoku :   
 
Per te lejuar nje shikimin te mire te faqes tonë, ju lutemi pranoni përdorimin e Cookies. OK