Shperndaje kete njoftim

   

Njoftime Rss

 

Kthehu te resultatet

Shitet Honda Lead

Postuar nga Genti ne 20/12/16

Informacion i pergjithshem

Cmimi : 550,00 €

Qyteti/Fshati : Tirane

Kilometra : 000

Detajet e njoftimit

Honda Lead SCV100, 100cc i vitit 2006 ne gjendje te mire motorrike dhe xhenerike
Sherbimet te sapo kryera
Vaj, filter, kandele, bateri, goma dhe sistem frenash te reja
Me te gjitha letrat te rregullta

Kontakto njoftuesin

Genti
Telefononi :

Ndrysho njoftimin

Statistika te'njoftimit

Numri i shikimeve : 1407
Vizita e fundit : 22/07 Ora 16:17
Nr i njoftimit : 8252
Dergoja nje shoku :   
 
Per te lejuar nje shikimin te mire te faqes tonë, ju lutemi pranoni përdorimin e Cookies. OK