Shperndaje kete njoftim

   

Njoftime Rss

 

Kthehu te resultatet

Shitet Honda Lead SCV100,

Postuar nga Genti v ne 11/01/17

Informacion i pergjithshem

Cmimi : 550,00 €

Qyteti/Fshati : Tirane

Kilometra : 000

Detajet e njoftimit

Honda Lead SCV100, 100cc i vitit 2006 ne gjendje te mire motorrike dhe xhenerike
Sherbimet te sapo kryera
Vaj, filter, kandele, bateri, goma dhe sistem frenash te reja
Me te gjitha letrat te rregullta

Kontakto njoftuesin

Genti v
Telefononi :

Ndrysho njoftimin

Statistika te'njoftimit

Numri i shikimeve : 679
Vizita e fundit : 19/09 Ora 05:58
Nr i njoftimit : 8463
Dergoja nje shoku :   
 
Per te lejuar nje shikimin te mire te faqes tonë, ju lutemi pranoni përdorimin e Cookies. OK