Shperndaje kete njoftim

   

Njoftime Rss

 

Kthehu te resultatet

Shitet motorr

Postuar nga Eno ne 07/06/18

Informacion i pergjithshem

Cmimi : 800,00 €

Qyteti/Fshati : Tiranë

Kilometra : 32000

Detajet e njoftimit

Shitet motor Honda Lead 100 cc automatik, viti 2008. Blerë 0 km në Greqi, një pronar, 32.200 km. Vaj i sapo ndërruar, gomat para 6 muajve. Me alarm dhe pult dhe bagazh ekstra prapa. Taksa te paguara deri në shtator, siguracioni deri në tetor. Dogana dhe targat e paguara më tetor 2014 kur ka hyrë në Shqipëri. Dhurohet skafandra dhe lidhëse sigurie. Çmimi 800 euro. Kontakt: 0674789321.

Kontakto njoftuesin

Eno
Telefononi :

Ndrysho njoftimin

Statistika te'njoftimit

Numri i shikimeve : 137
Vizita e fundit : 19/09 Ora 21:11
Nr i njoftimit : 12513
Dergoja nje shoku :   
 
Per te lejuar nje shikimin te mire te faqes tonë, ju lutemi pranoni përdorimin e Cookies. OK