Shperndaje kete njoftim

   

Njoftime Rss

 

Kthehu te resultatet

shes Motociklete Piaggio vespa hp V...

Postuar nga shejtoni ne 27/02/17

Informacion i pergjithshem

Qyteti/Fshati : Tirane

Kilometra : 000

Detajet e njoftimit

Shitet vespa hp 49cc ngjyra kuqe viti 1989 sherbime te sapo bera: freksion i ri, fasho te reja ne gjendje perfekte teknike, motorrike elektrike te gjitha funksionale motorri 3 marshe , kycje timoni , Ndezje vetem me motorrino ka disa te gervishura sic e tregoj dhe fotot me poshte motorri eshte pjeserisht me dokumenta cmimi 500 euro pak i diskutueshem

Cel. : 069 60 60 90 e gjashte

Kontakto njoftuesin

shejtoni
Telefononi :

Ndrysho njoftimin

Statistika te'njoftimit

Numri i shikimeve : 968
Vizita e fundit : 19/09 Ora 22:46
Nr i njoftimit : 9034
Dergoja nje shoku :   
 
Per te lejuar nje shikimin te mire te faqes tonë, ju lutemi pranoni përdorimin e Cookies. OK