Shperndaje kete njoftim

   

Njoftime Rss

 

Kthehu te resultatet

ACCOUNT MANAGER ne gjuhet, Gjermani...

Postuar nga DANIELA ne 12/03/18

Informacion i pergjithshem

Qyteti/Fshati : TIRANE

Pozicioni : Operator/e

Arsimi : I Larte

Eksperienca Pune : Me pak se 1 vit

Patente : Jo

Detajet e njoftimit

Smartcom ka hapur procesin e përzgjedhjes së punonjësve të përshtatshëm për postin e Account Manager, gjuha Gjermanisht, Spanjisht, Anglisht, Italisht.

Ofrohet:

Mjedis i këndshëm pune. Zyrë komode dhe ambient rinor;
Pagesë shumë e kënaqshme. Pagë fikse e një niveli të lartë + bonus sipas performancës;
Mbështetje profesionale nga kolegët dhe eprorët;
Program për përmirësim të vazhdueshëm të njohurive profesionale;
Mundësi për rritje profesionale;
Kontratë e rregullt pune, në bazë të legjislacionit shqiptar.
Full Time 09:00 am -18:00 pm nga e Hena ne te Premte
Kontaktoni 0696984510
E-mail: danielamalaj@hotmail.com

Kontakto njoftuesin

Telefononi :

Ndrysho njoftimin

Statistika te'njoftimit

Numri i shikimeve : 143
Vizita e fundit : 22/09 Ora 12:27
Nr i njoftimit : 11775
Dergoja nje shoku :   
 
Per te lejuar nje shikimin te mire te faqes tonë, ju lutemi pranoni përdorimin e Cookies. OK