Shperndaje kete njoftim

   

Njoftime Rss

 

Kthehu te resultatet

Dëshironi të punoni në një pun...

Postuar nga IFS ALBANIA ne 02/05/19

Informacion i pergjithshem

Qyteti/Fshati : Tirane

Pozicioni : Agjent shitje

Arsimi : I Mesem

Eksperienca Pune : Me pak se 1 vit

Patente : Jo

Detajet e njoftimit

EJA PUNO ME NE!!
IFS ALBANIA lider ne sektorin e telekomunikacionit ofron mundesi punesimi te menjehershme per te gjithe ata qe flasin gjuhën italiane ose angleze!!
Eksperienca te mepareshme ne shitje perbejne avantazh.
Cfare ofrojme :

*Ambjent komod dhe rinor
*Trajnime te vazhdueshme para dhe pas punesimit
*Kontrate sipas Ligjeve Shqiptare te punesimit
*Sistem bonusesh stimulues
* Pagese e standarteve europiane
*Vleresim ne baze te performances
*Transparence dhe korrektesi
Behu pjese e nje kompanie ku bazat e seciles jeni ju!

Ftojme gjithe te interesuarit te paraqiten per interviste prane zyrave tona ne adresen: Kullat Binjake Tiranë, Rr: Donika Kastrioti, Pas AL, Bulevardi Dëshmorët e Kombit ose te na dergojne c.v ne adresen tone te emailit: ifs.recruting@gmail.com

Kontakto njoftuesin

IFS ALBANIA
Telefononi :

Ndrysho njoftimin

Statistika te'njoftimit

Numri i shikimeve : 206
Vizita e fundit : 27/02 Ora 05:44
Nr i njoftimit : 14039
Dergoja nje shoku :   
 
Per te lejuar nje shikimin te mire te faqes tonë, ju lutemi pranoni përdorimin e Cookies. OK