Shperndaje kete njoftim

   

Njoftime Rss

 

Kthehu te resultatet

Hotel Skyspring duke kërkuar shtab...

Postuar nga Skyspring Hotel ne 25/01/18

Informacion i pergjithshem

Cmimi : 5 000,00 €

Qyteti/Fshati : tirane

Pozicioni : Kamarier / Banakier / Bar

Arsimi : Profesional

Eksperienca Pune : 1-3 vjet

Patente : A+B

Detajet e njoftimit

Menaxhmenti i Skyspring Hotel është duke kërkuar shërbimet e stafit të ri në hotelin tonë jashtë vendit, aplikantët duhet të kenë përvojën e kaluar në mikpritjen e hotelit dhe gjithashtu një pasaportë të vlefshme dhe të gatshëm për të udhëtuar menjëherë.

aplikantët duhet të aplikojnë drejtpërsëdrejti përmes faqes tonë të punësimit në http://skyspringhotel.com/employment/ përkrah rinisë për rishikim.

Paç fat

Kontakto njoftuesin

Skyspring Hotel

Ndrysho njoftimin

Statistika te'njoftimit

Numri i shikimeve : 226
Vizita e fundit : 22/09 Ora 12:29
Nr i njoftimit : 11421
Dergoja nje shoku :   
 
Per te lejuar nje shikimin te mire te faqes tonë, ju lutemi pranoni përdorimin e Cookies. OK