Shperndaje kete njoftim

   

Njoftime Rss

 

Kthehu te resultatet

IFS ALBANIA me zyra ne bllok ofron...

Postuar nga IFS ALBSNIA ne 03/06/19

Informacion i pergjithshem

Qyteti/Fshati : Tirane

Pozicioni : Call Center / Operator/e

Arsimi : I Mesem

Eksperienca Pune : Me pak se 1 vit

Patente : Jo

Detajet e njoftimit

IFS ALBANIA lider ne sektorin e telekomunikacionit ofron mundesi punesimi te menjehershme!
Kerkohet:
Njohje e mire e gjuhes italiane ose angleze
Eksperienca te mepareshme ne shitje perbejne avantazh
Ofrojme:
-Ambjent te kendshem dhe zyre komode pune
-Pagese fikse te larte dhe bonuse shume te kenaqshem
-Trajnime te vazhdueshme per permiresimin e njohurive tuaja profesionale
-Kontrate te rregullt pune sipas ligjit shqiptar ne fuqi
-Trajnim fillestar te paguar
Ftojme gjithe te interesuarit te paraqiten per interviste prane zyrave tona ne adresen: Dëshmorët e Kombit, Përball amasadës Kosovare ose te na dergojne c.v ne adresen tone te emailit: ifs.recruting@gmail.com
cell: +355692030311.

Kontakto njoftuesin

IFS ALBSNIA
Telefononi :

Ndrysho njoftimin

Statistika te'njoftimit

Numri i shikimeve : 163
Vizita e fundit : 26/02 Ora 17:46
Nr i njoftimit : 14159
Dergoja nje shoku :   
 
Per te lejuar nje shikimin te mire te faqes tonë, ju lutemi pranoni përdorimin e Cookies. OK