Shperndaje kete njoftim

   

Njoftime Rss

 

Kthehu te resultatet

Ifs Call Center ofron mundesi punes...

Postuar nga IFS ne 07/03/18

Informacion i pergjithshem

Qyteti/Fshati : TIRANE

Pozicioni : Call Center / Operator/e

Arsimi : 8 vjecar

Eksperienca Pune : Me pak se 1 vit

Patente : Jo

Detajet e njoftimit

Ifs Call Center ofron mundesi punesimi te menjehershme

Ofrojme

-Pagese baze te larte + bonuse stimuluese
-Ambjent te kendshem dhe motivues
-Kontrate pune te rregullt sipas ligjit shqiptar ne fuqi
-Trajnime periodike ne varesi te eksperiences tuaj
-Mundesi punesimi full time
-Mundesi rritjeje

Kerkojme

Njohje te mire te gjuhes italiane dhe angleze
Eksperienca perben avantazh

Ftojme gjithe te interesuarit te paraqiten per interviste prane zyrave tona ne adresen: Unaza e Re, Astir ose te na dergojne c.v ne adresen tone te emailit: ifs.recruting@gmail.com
cell: +355692030311.

Kontakto njoftuesin

IFS
Telefononi :

Ndrysho njoftimin

Statistika te'njoftimit

Numri i shikimeve : 154
Vizita e fundit : 22/09 Ora 12:29
Nr i njoftimit : 11718
Dergoja nje shoku :   
 
Per te lejuar nje shikimin te mire te faqes tonë, ju lutemi pranoni përdorimin e Cookies. OK