Shperndaje kete njoftim

   

Njoftime Rss

 

Kthehu te resultatet

KERKOHEN : AGJENT FOREX (Italisht)

Postuar nga Dario ne 10/04/18

Informacion i pergjithshem

Cmimi : 400,00 €

Qyteti/Fshati : Tirane

Pozicioni : Call Center / Operator/e

Arsimi : I Mesem

Eksperienca Pune : Me pak se 1 vit

Patente : Jo

Detajet e njoftimit

KERKOHEN:
-Operator/e Ne pozicionin Broker/ Apertura.
-Ofrojmë: Paga shume te mira mujore bazë duke filluar nga (400euro Neto).
-Bonuse : Ditore, Javore, Mujore.
-Kontrata Full-Time sipas kodit shqiptar të punës.
-Trajnimi fillestar i paguar.
-Mjedisi dhe kushtet ideale të punës.
-Mundësi e rritjes së shpejtë profesionale.
-Kerkojme: Njohuri te gjuhes Italiane ( ne nivel shume te mire).
-Aftesi te mira komunikative.
-Ambicioz dhe te afte per te punuar ne grup.
-Disponibilitet pune Full Time.
-Eksperienca perben avantazh.
Adrresa : Tirana, Rr. “Beqir Luga” tek "Pazari i Ri" Sheshi "Avni Rustemi" Godina 1. Kati 2

Kontakto njoftuesin

Dario
Telefononi :

Ndrysho njoftimin

Statistika te'njoftimit

Numri i shikimeve : 595
Vizita e fundit : 22/09 Ora 22:35
Nr i njoftimit : 12076
Dergoja nje shoku :   
 
Per te lejuar nje shikimin te mire te faqes tonë, ju lutemi pranoni përdorimin e Cookies. OK