Shperndaje kete njoftim

   

Njoftime Rss

 

Kthehu te resultatet

KERKOHEN : Operator/e Trading Onlin...

Postuar nga Dario ne 30/03/18

Informacion i pergjithshem

Cmimi : 400,00 €

Qyteti/Fshati : Tirane

Pozicioni : Call Center / Operator/e

Arsimi : I Mesem

Eksperienca Pune : Me pak se 1 vit

Patente : Jo

Detajet e njoftimit

KERKOHEN:

-Operator/e: Ne pozicionin Broker/Apertura/ Retention.
-Ofrojme: Paga shume te mira mujore baze, duke filluar nga (400eu Neto)
-Bonuse : Ditore, Javore, Mujore.
-Kontrata Full-Time sipas kodit shqiptar te punes.
-Siguracione te paguara.
-Trajnimi fillestar i paguar.
-Trajnime mbi tregun e bursave.
-Mjedisi dhe kushtet ideale te punes.
-Mundesi e rritjes se shpejte profesionale.
-Kriteret:
-Njohuri te gjuhes Italiane ( ne nivel shume te mire).
-Aftesi te mira komunikative.
-Ambicioz dhe te afte per te punuar ne grup.
-Disponibilitet pune Full Time.
-Eksperienca perben avantazh.
Adrresa : Tirane, Rr.“Beqir Luga” tek “Pazari i Ri” Sheshi "Avni Rustemi".Godina: nr.1 Kati:2

Kontakto njoftuesin

Dario
Telefononi :

Ndrysho njoftimin

Statistika te'njoftimit

Numri i shikimeve : 615
Vizita e fundit : 22/09 Ora 13:01
Nr i njoftimit : 11975
Dergoja nje shoku :   
 
Per te lejuar nje shikimin te mire te faqes tonë, ju lutemi pranoni përdorimin e Cookies. OK