Shperndaje kete njoftim

   

Njoftime Rss

 

Kthehu te resultatet

Kerkohet arkitekt/e

Postuar nga Hendi-Mobili shpk ne 29/03/18

Informacion i pergjithshem

Qyteti/Fshati : Tirane

Pozicioni : Arkitekture

Arsimi : I Larte

Eksperienca Pune : 3-6 vjet

Patente : Jo

Detajet e njoftimit

Kompania "Hendi-Mobili shpk" me eksperience 15-vjecare ne eksportimin/importimin dhe tregtimin e mobiljeve italiane kerkon te punesoie ARKITEKT/E per projektime interieri.

Kriteret e pranimit:
-Te kete perfunduar studimet e larta, dega Arkitekture
-Te ilustroje punime te kryera nga vete kandidati
-Te njohe shume mire programet AutoCad 2D, 3DSMax, Photoshop, etj
-Te jete modelues/e i/e mire ne Sketchup,
-Te njohe shume mire programe renderimi interieri
-Te kete aftesi te mira analitike
-Te kete aftesi te mire komunikuese
-Njohje te gjuhes angleze ose italiane

Disiplina e punes:
-Pergatitja planimetrive, renderave, detajeve ne perputhje me kriteret e projektit dhe kerkesat e klientit
-Ndjekja e kerkesave te klientit.
-Detyra te tjera qe i ngarkohen.

Adresa: Autostrada Tirane-Durres, km 7 (rruga dytesore, prane Hotel Real-Park)

Te interesuarit, mund te dergojne CV dhe portofolin e tyre e puneve te tyre ne adresen e e-maili: hendi.mobili@yahoo.com

Kontakto njoftuesin

Hendi-Mobili shpk
Telefononi :

Ndrysho njoftimin

Statistika te'njoftimit

Numri i shikimeve : 434
Vizita e fundit : 22/09 Ora 13:01
Nr i njoftimit : 11962
Dergoja nje shoku :   
 
Per te lejuar nje shikimin te mire te faqes tonë, ju lutemi pranoni përdorimin e Cookies. OK