Shperndaje kete njoftim

   

Njoftime Rss

 

Kthehu te resultatet

Kerkojme te punesojme "Arketar...

Postuar nga Citroen Shqiperi ne 07/10/19

Informacion i pergjithshem

Cmimi : 200,00 €

Qyteti/Fshati : Kashar, tirane

Pozicioni : Finance

Arsimi : I Larte

Eksperienca Pune : 1-3 vjet

Patente : Jo

Detajet e njoftimit

Kompania "AUTO FRANCE-AL" shpk, Shperndares Zyrtar i Markes Citroen ne Shqiperi, kerkon te punesoje nje person ne pozicionin “Arketare”.

Kandidatja duhet te kete kryer studimet e larta ne ekonomi, te jete e komunikueshme dhe e gatshme te punoje ne grup. Gjithashtu, kandidatja duhet te jete e afte ne perdorimin e kompjuterit dhe programeve baze te paketes Office (Word, Excel, PowerPoint). Eksperienca ne pune te ngjajshme konsiderohet si aset me vlere per kandidaten.

Njohuri te shkelqyera ne gjuhen angleze. Njohja e nje gjuhe te dyte konsiderohet si aset per kandidaten.

Nese jeni te interesuar per pozicionin vakant te punes, jeni e lutur te dergoni CV tuaj (me foto) te shoqeruar nga kopje te dipllomes se arsimit te larte tek email: aftersales@citroen.com.al

Kontakto njoftuesin

Citroen Shqiperi
Telefononi :

Ndrysho njoftimin

Statistika te'njoftimit

Numri i shikimeve : 70
Vizita e fundit : 16/02 Ora 08:16
Nr i njoftimit : 14730
Dergoja nje shoku :   
 
Per te lejuar nje shikimin te mire te faqes tonë, ju lutemi pranoni përdorimin e Cookies. OK