Shperndaje kete njoftim

   

Njoftime Rss

 

Kthehu te resultatet

OFROJME VEND PUNE, EKONOMISTE (F)

Postuar nga EXCLUSIVE GROUP ALBANIA ne 12/06/18

Informacion i pergjithshem

Qyteti/Fshati : TIRANE

Pozicioni : Ekonomist / Financier/e

Arsimi : I Larte

Eksperienca Pune : 1-3 vjet

Patente : Jo

Detajet e njoftimit

Exclusive Group Shpk
Kompani lider ne fushen e distribucionit, e cila operon sukseshem ne tregun Shqiptare nga viti 2009 e ne vazhdim, partnere serioze e disa firmave internacionale vjen me oferten e radhes:

Kerkohet nje kandidate ambicioze dhe dinamike per vendin e punes si me poshte:

Ekonomiste (F)
Kandidatja duhet te plotesoje keto kerkesa:Te kete perfunduar studimet e larta prane Universitetit te Tiranes, Fakulteti EkonomikTe kete eksperience pune te pakten 1 vit si ekonomiste, preferohet prane kompanive me profil tregtar.Te njohi shume mire programet Financiare, njohja e programit Navision do te perbeje avantazh.
Te kete aftesi komunikuese te shkelqyera.Te kete aftesi per pune te pavarur dhe iniciative.


Ju lutemi dergoni CV me nje fotografi dokumentash ne adresen e e-mail:
hr@exclusivegroup.al

Vetem personat e perzgjedhur do te kontaktohen per interviste!

Ju mirepresim!

Kontakto njoftuesin

EXCLUSIVE GROUP ALBANIA

Ndrysho njoftimin

Statistika te'njoftimit

Numri i shikimeve : 123
Vizita e fundit : 23/09 Ora 00:39
Nr i njoftimit : 12535
Dergoja nje shoku :   
 
Per te lejuar nje shikimin te mire te faqes tonë, ju lutemi pranoni përdorimin e Cookies. OK