Shperndaje kete njoftim

   

Njoftime Rss

 

Kthehu te resultatet

Oferta për punë jashtë vendit

Postuar nga Ines ne 10/04/18

Informacion i pergjithshem

Cmimi : 4 800,00 €

Qyteti/Fshati : Oferta për punë jashtë vendit

Pozicioni : Shofer

Arsimi : Profesional

Eksperienca Pune : Me pak se 1 vit

Patente : A+B

Detajet e njoftimit

Ne jemi duke kërkuar një person shumë të veçantë për të na ndihmuar të fillojmë menjëherë
me familjen tonë të Rinj të 2 fëmijëve, djemve të moshës 6 muaj e 4 vjet dhe babait tim që kanë diabet tip 2
ne kemi nevojë urgjente për punëtorët e mëposhtëm
AU PAIR
dado
kujdestar
portier shtëpie
shofer
infermiere
SHEF
rojë
pastruese
njeriu i oborrit
MECHANIC
Shënim para se të kontaktoni: Kjo punë ndodhet jashtë vendit
kontrata: me orar të plotë
Paga: Mirë
Meshkujt dhe femrat kanë të drejtë
Aplikuesi i besueshëm duhet të aplikojë me një rezyme të plotë për rishikim.

Kontakto njoftuesin

Ines
Telefononi :

Ndrysho njoftimin

Statistika te'njoftimit

Numri i shikimeve : 256
Vizita e fundit : 23/09 Ora 00:39
Nr i njoftimit : 12073
Dergoja nje shoku :   
 
Per te lejuar nje shikimin te mire te faqes tonë, ju lutemi pranoni përdorimin e Cookies. OK