Shperndaje kete njoftim

   

Njoftime Rss

 

Kthehu te resultatet

Ofroj vend pune ndihmes llamarinist

Postuar nga Citroen Shqiperi ne 26/06/19

Informacion i pergjithshem

Cmimi : 200,00 €

Qyteti/Fshati : tirane

Pozicioni : Tjeter

Arsimi : Profesional

Eksperienca Pune : 1-3 vjet

Patente : Jo

Detajet e njoftimit

Per Servisin e Autorizuar ne Tirane, Citroen Shqiperi ofron vend pune si ndihmes llamarinist. Eksperienca e punes ne pozicione te ngjajshme konsiderohet si aset per aplikantin per kete pozicion pune.

Nese je i interesuar, jeni i lutur te dergoni nje CV dhe kopje te Dipllomes suaj tek adresa email: aftersales@citroen.com.al

Vetem te perzgjedhurit do te kontaktohen nga kompania per nje interviste pune.

Kontakto njoftuesin

Citroen Shqiperi
Telefononi :

Ndrysho njoftimin

Statistika te'njoftimit

Numri i shikimeve : 98
Vizita e fundit : 28/01 Ora 15:26
Nr i njoftimit : 14262
Dergoja nje shoku :   
 
Per te lejuar nje shikimin te mire te faqes tonë, ju lutemi pranoni përdorimin e Cookies. OK