Shperndaje kete njoftim

   

Njoftime Rss

 

Kthehu te resultatet

Optika Dea ofron vende pune si Shit...

Postuar nga Optika Dea ne 07/06/19

Informacion i pergjithshem

Qyteti/Fshati : Tirane

Pozicioni : Shites/e

Arsimi : I Mesem

Eksperienca Pune : Me pak se 1 vit

Patente : Jo

Detajet e njoftimit

Optika Dea kerkon Shitese ne optike me ose pa eksperience .
Kushtet e punes jane shume te mira dhe paga e kenaqshme.
Te interesuarat duhet te dine gjuhe te huaj (anglisht/italisht), te dine programet baze te kompiuterit , te jene te paraqitshme .
Mosha 22-30 vjece .
Tel/whatsup/viber : 0697624725

Kontakto njoftuesin

Optika Dea
Telefononi :

Ndrysho njoftimin

Statistika te'njoftimit

Numri i shikimeve : 191
Vizita e fundit : 16/02 Ora 08:17
Nr i njoftimit : 14175
Dergoja nje shoku :   
 
Per te lejuar nje shikimin te mire te faqes tonë, ju lutemi pranoni përdorimin e Cookies. OK