Shperndaje kete njoftim

   

Njoftime Rss

 

Postuar nga Alda ne 13/03/19

Informacion i pergjithshem

Qyteti/Fshati : Tirane

Pozicioni : Tjeter

Arsimi : Tjeter

Eksperienca Pune : Me pak se 1 vit

Patente : Jo

Detajet e njoftimit

ALS Albanian Language Service shoqeri e specializuar ne sherbime perkthimi kerkon perkthyes ne gjuhet:
Spanjisht,Kineze,Portugalisht,Polonisht,Rumanisht,Bullgarisht,Hungarisht

Përshkrimi i punës
Nese jeni duke kerkuar nje kompani serioze per te investuar per te ardhmen tuaj, atehere jeni te mirepritur te na kontaktoni dhe t'i jepni vetes mundesine per te punuar dhe per t'u rritur profesionalisht me ne.
Ajo qe ne po ju ofrojme:
1. Punesim te perhershem
2. Paga konkurruese
3. Ambient pune motivues
4. Trajnime te paguara ne teori dhe praktike
5. Ceritfikate si Interpreter te njohur nderkombetarisht
6. Orar fleksibel
7. Kontrate te rregullt ne baze te kodit te punes
8. Mundesi trajnimi ne USA
Ajo qe ne kerkojme:
1. Aftesi te forta komunikimi ne gjuhen Angleze dhe ne gjuhen tjeter te kerkuar (Spanjisht,Kineze,Portugalisht,Polonisht,Rumanisht,Bullgarisht,Hungarisht).
2. Aftesi per te punuar ne grup.
3. Seriozitet ne pune.
4. Ambicie dhe vendosmeri.

Kontakto njoftuesin

Alda
Telefononi :

Ndrysho njoftimin

Statistika te'njoftimit

Numri i shikimeve : 212
Vizita e fundit : 26/02 Ora 17:46
Nr i njoftimit : 13831
Dergoja nje shoku :   
 
Per te lejuar nje shikimin te mire te faqes tonë, ju lutemi pranoni përdorimin e Cookies. OK