Shperndaje kete njoftim

   

Njoftime Rss

 

Kthehu te resultatet

RECEPSIONIST SERVISI

Postuar nga AFTERSALES@CITROEN.COM.AL ne 27/06/19

Informacion i pergjithshem

Cmimi : 250,00 €

Qyteti/Fshati : TIRANE

Pozicioni : Inxhinieri

Arsimi : I Larte

Eksperienca Pune : Me pak se 1 vit

Patente : Jo

Detajet e njoftimit

Pershendetje,

Servisi i Autorizuar Citroen ne Tirane eshte kerkim te nje kandidati ne pozicionin "Recepsionist Servisi". Kandidati duhet te jete i dipllomuar ne Inxhinierine Mekanike (minimalisht te kete dipllomen Bachelor FIM), te kete njohuri te mira ne gjuhen angleze, si ne te folur ashtu edhe ne te shkruar.

Kandidati potencial duhet te kete aftesi te mira ne komunikimin me klientet dhe i gatshem te punoje ne grup.

Eksperienca ne pozicione te tilla konsiderohet si nje avantazh per kandidatin.

Nese Ju mendoni se i plotesoni kerkesat tona, jeni i lutur te na dergoni ne adresen email e meposhtme, nje kopje elektronike te CV tuaj, kjo e fundit e pajisur me nje foto:
aftersales@citroen.com.al

Vetem kandidatet e perzgjedhur nga kompania, do te kontaktohen per interviste.

Faleminderit per besimin,

Ervin ALIMEHMETI
Services and Parts
Mobile : +355 (0) 67 60 91 777
aftersales@citroen.com.al

Kontakto njoftuesin

AFTERSALES@CITROEN.COM.AL
Telefononi :

Ndrysho njoftimin

Statistika te'njoftimit

Numri i shikimeve : 109
Vizita e fundit : 20/02 Ora 01:27
Nr i njoftimit : 14265
Dergoja nje shoku :   
 
Per te lejuar nje shikimin te mire te faqes tonë, ju lutemi pranoni përdorimin e Cookies. OK