Shperndaje kete njoftim

   

Njoftime Rss

 

Kthehu te resultatet

Tirane, kerkohet Shofer kamioni pat...

Postuar nga DF ne 18/12/17

Informacion i pergjithshem

Qyteti/Fshati : Tirane

Pozicioni : Shofer

Arsimi : I Mesem

Eksperienca Pune : 1-3 vjet

Patente : C+D

Detajet e njoftimit

Tirane, Ofroj vend pune shofer kamioni (vetshkarkues).

Paga është e kenaqshme. Ju keni mundesi të përfitoni më shumë se paga baze nëse realizoni më shumë pune.

Kritere qe duhet te plotesoje kandidati jane:
1. Te kete leje drejtimi kategoria C ose CE.
2. Te jete i afte te drejtoje mjetet trajler, rimorkiator dhe 4 aks per transport te peshave te renda.
3. Te permbushe me pergjegjesi detyrat e caktura.

Nese jeni te interesuar kontaktoni ne nr: +355692632677 ose paraqituni prane zyres ne adresen: Ura Peshkatarit, Mullet, Tirane.

Kontakto njoftuesin

DF
Telefononi :

Ndrysho njoftimin

Statistika te'njoftimit

Numri i shikimeve : 311
Vizita e fundit : 22/09 Ora 12:34
Nr i njoftimit : 11150
Dergoja nje shoku :   
 
Per te lejuar nje shikimin te mire te faqes tonë, ju lutemi pranoni përdorimin e Cookies. OK