Shperndaje kete njoftim

   

Njoftime Rss

 

Kthehu te resultatet

Tirane, kerkohet specialist AutoCad...

Postuar nga DF Trailers ne 22/12/17

Informacion i pergjithshem

Qyteti/Fshati : Tirane

Pozicioni : Tjeter

Arsimi : Profesional

Eksperienca Pune : 1-3 vjet

Patente : Jo

Detajet e njoftimit

Tirane, Ofroj vend pune disenjues (autocad 3D).

Puna fokusohet ne disenjimin dhe projektimin parametrik te elementeve te ndryshem gjeometrik. Paga është e kenaqshme.

Kritere qe duhet te plotesoje kandidati jane:
1. Te kete kualifikim per perdorimin profesional te AUTOCAD 3D.
2. Te jete i afte te punoje me deadline.
3. Te permbushe me pergjegjesi detyrat e caktuara.

Nese jeni te interesuar dergoni cv dhe numrin tuaj te kontaktit ne adresen dftrailers.albania@gmail.com
Ne do ju kontaktojme per dhenien e intervistes.

Kontakto njoftuesin

Telefononi :

Ndrysho njoftimin

Statistika te'njoftimit

Numri i shikimeve : 173
Vizita e fundit : 22/09 Ora 12:34
Nr i njoftimit : 11178
Dergoja nje shoku :   
 
Per te lejuar nje shikimin te mire te faqes tonë, ju lutemi pranoni përdorimin e Cookies. OK