Shperndaje kete njoftim

   

Njoftime Rss

 

Kthehu te resultatet

Tirane, ofroj vend pune Call FOREX

Postuar nga zhaklin lekatari ne 19/02/18

Informacion i pergjithshem

Qyteti/Fshati : Tirana

Pozicioni : Agjent shitje

Arsimi : I Larte

Eksperienca Pune : Me pak se 1 vit

Patente : Jo

Detajet e njoftimit

IMC COMPANY, kompani me baze ne Shqiperi, kerk​on te punesoj Operator ne gjuhen: italisht/italiane
Nëse keni experiencen e duhur ne Forex dhe doni te beni karriere, por nuk ndiheni te vleresuar ne vendin ku ju jeni, atehere ejani tek ne dhe te ardhurat tuaja do 3-fishohen!!!

Ne ju ofrojme:
· Page fikse duke filluar nga 400€
· bonuse në varesi të eksperincës
· Ambjente ambicioze dhe komode

Cfare kerkojme:
· Te zoteroni shume mire gjuhen Italiane
· Te keni experience te meparshme ne Forex apo Binary Options apo Retail
· Te jeni te komunikueshem dhe shume energjik
· Te keni ambicie, seriozitet dhe motivim

Kontakto njoftuesin

zhaklin lekatari
Telefononi :

Ndrysho njoftimin

Statistika te'njoftimit

Numri i shikimeve : 341
Vizita e fundit : 22/09 Ora 12:35
Nr i njoftimit : 11576
Dergoja nje shoku :   
 
Per te lejuar nje shikimin te mire te faqes tonë, ju lutemi pranoni përdorimin e Cookies. OK