Shperndaje kete njoftim

   

Njoftime Rss

 

Kthehu te resultatet

pune nga shtepia

Postuar nga Online ne 06/08/19

Informacion i pergjithshem

Qyteti/Fshati : Tirane

Pozicioni : Tjeter

Arsimi : I Mesem

Eksperienca Pune : Me pak se 1 vit

Patente : Jo

Detajet e njoftimit

Jeni te papune se jeni semure, po rrisni nje femije, ose nuk jeni te kenaqur me rrogen qe keni.
Une ju sugjeroj te kaloni pak nga Neobux.
Faqe reklamash ku paguhesh per cdo klikim qe ben 0.01 cent.
Nuk do ju genjej se ju ben direkt te pasur, pasi te ardhurat e fillimit do jene mjaft te vogla.
Aq te vogla sa shume do merziten e do dorezohen, sic bera edhe un dy vite me pare.
Para dy viteve u regjistrova ne neobux per nje dite me nje shoqen time, kaloi nje muaj dhe pashe se un kisha arritur te mbledhje vetem 10 $ dhe vendosa ta le fare.
Para disa ditesh takova rastesisht shoqen qe kishim hapur se bashku llogari ne neobux.
Me pyeti si po me ecte dhe i thashe se e lashe qe athere.
Ajo nk e kishte lene.
Me tha qe fale vendosjes qe pati kishte arritur te merrte deri 1000 e pak $ne muaj.
Prandaj u ktheva dhe do luftoj fort te arrij aty edhe un.
Jua sugjeroj.
Kjo faqe qe Po ju tregojme perdoret nga me shume se 150 milion perdorues ne te gjithe boten. Nje nga me te sigurtat ne llojin e saj, është online dhe paguan rregullisht qe ne 2008
Faqa duhet perdorur vetem me kompjuter ,Jo nga telefoni. Most kerkoni te hapni llogari te tjera nga e njejta linje interneti. Është mire te perdorni te njejten linje dhe vetem një llogari.
Gjithcka konsiston ne reklama. Dollaret terhiqen nga SKRILL tek e cila regjistroheni me një karte banke qe pranon hyrje parash nga jashte. Qe te beheni pjese e faqes mjafton te shkoni ne linkun ketu dhe jepini register. Futni te dhenat tuaja dhe pastaj konfirmoni emailin. Pastaj behuni login dhe faqa do hapi llogarine tuaj. Klikoni view advertisement dhe hapet faqa si ne foto. Klikoni mbi njeren dhe pastaj kliko mbi piken e kuqe qe shfaqet, një faqe me kohe do te hapet. Prisni kohen dhe mbylleni. Keshtu veproni me te gjitha një nga një. Pasi te arrini $2 mund ti terhiqni duke regjistruar adresen tuaj te Skrill pasi te keni hapur një ne te cilet keni regjistruar karten tuaj.
Mos prisni miliona por edhe per 5 min kohe qe do ti kushtoni besoj se ia vlen.
Kopjoje linkun poshte , hape ne një faqe te re dhe regjistrohu sepse ketu nuk e klikon dot direkthttps://www.neobux.com/?rh=73616D65736969

Kontakto njoftuesin

Online
Telefononi :

Ndrysho njoftimin

Statistika te'njoftimit

Numri i shikimeve : 73
Vizita e fundit : 23/10 Ora 18:40
Nr i njoftimit : 14507
Dergoja nje shoku :   
 
Per te lejuar nje shikimin te mire te faqes tonë, ju lutemi pranoni përdorimin e Cookies. OK